Letní příprava-malá olympiáda I
26. 6. 2015
SKOK DALEKÝ
poř. | příjmení, jméno | vzdálenost |
1. | MIKEŠ Matěj | 3,23m |
2. | ŠÍMA Šimon | 3,19m |
3. | LUKEŠ Tomáš | 3,18m |
4. | ZOCH Josef | 3,12m |
5. | Standa | 3,11m |
6. | CÍSAŘ Matyáš | 2,97m |
7. | WALTER Martin | 2,96m |
8. | VONDRÁŠEK Robin | 2,55m |
9. | EŠLER Vojtěch | 2,46m |
10. | CÍSAŘ Metoděj | 2,45m |
11. | PETELE Václav | 2,35m |
12. | KŘIVANEC Petr | 2,21m |
13. | Terezka | 2,19m |
14. | RYBA Josef | 2,02m |
HOD MEDICIMBALEM ZA SEBE (přes hlavu)
poř. | příjmení, jméno | vzdálenost |
1. | PETELE Václav | 5,44m |
2. | LUKEŠ Tomáš | 5,23m |
3. | ŠÍMA Šimon | 5,18m |
4. | VONDRÁŠEK Robin | 5,10m |
5. | CÍSAŘ Matyáš | 5,09m |
6. | ZOCH Josef | 4,61m |
7. | MIKEŠ Matěj | 4,41m |
8. | RYBA Josef | 4,29m |
9. | WALTER Martin | 4,19m |
10. | Standa | 4,03m |
11. | EŠLER Vojtěch | 3,90m |
12. | CÍSAŘ Metoděj | 3,86m |
13. | KŘIVANEC Petr | 2,86m |
14. | Terezka | 2,46m |
ŠESTISKOK (snožmo)
poř. | příjmení, jméno | vzdálenost |
1. | ŠÍMA Šimon | 11,60m |
2. | Standa | 10,66m |
3. | LUKEŠ Tomáš | 10,27m |
4. | VONDRÁŠEK Robin | 9,85m |
5. | ZOCH Josef | 9,79m |
6. | CÍSAŘ Matyáš | 9,75m |
7. | WALTER Martin | 9,38m |
8. | CÍSAŘ Metoděj | 9,12m |
9. | MIKEŠ Matěj | 9,01m |
10. | PETELE Vašek | 8,50m |
11. | EŠLER Vojtěch | 8,49m |
12.-13. | KŘIVANEC Petr | 8,45m |
12.-13. | RYBA Josef | 8,45m |
14. | Terezka | 8,20m |
HOD KRIKETOVÝM MÍČKEM
poř. | příjmení, jméno | vzdálenost |
1. | VONDRÁŠEK Robin | 35,70m |
2. | LUKEŠ Tomáš | 35,60m |
3. | EŠLER Vojtěch | 34,90m |
4. | MIKEŠ Matěj | 31,40m |
5. | RYBA Josef | 25,90m |
6. | CÍSAŘ Matyáš | 25,45m |
7. | ZOCH Josef | 24,65m |
8. | ŠÍMA Šimon | 22,08m |
9.-10. | WALTER Martin | 19,10m |
9.-10. | CÍSAŘ Metoděj | 19,10m |
11. | PETELE Václav | 18,90m |
12. | Standa | 17,80m |
13. | KŘIVANEC Petr | 14,10m |
14. | Terezka | 13,90m |
BĚH 30m - aktualizace 22.6.2015
poř. | příjmení, jméno | čas |
1. | ŠÍMA Šimon | 5,59s |
2. | LUKEŠ Tomáš | 5,66s |
3. | WALTER Martin | 5,68s |
4. | ZOCH Josef | 5,76s |
5. | Standa | 5,93s |
6. | CÍSAŘ Matyáš | 5,98s |
7. | MIKEŠ Matěj | 6,02s |
8. | VONDRÁŠEK Robin | 6,11s |
9. | CÍSAŘ Metoděj | 6,18s |
10.-11. | EŠLER Vojtěch | 6,19s |
10.-11. | Simča | 6,19s |
12. | KŘIVANEC Petr | 6,40s |
13. | ZRALÝ Marek | 6,41s |
14. | RYBA Josef | 6,45s |
15. | PETELE Václav | 6,54s |
16. | Terezka | 6,68s |
17. | VÁGNER Maxmilián | 6,94s |
BĚH 330m - hromadný start
poř. | příjmení, jméno |
1. | ŠÍMA Šimon |
2. | LUKEŠ Tomáš |
3. | WALTER Martin |
4. | VONDRÁŠEK Robin |
5. | Standa |
6. | ZOCH Josef |
7. | MIKEŠ Matěj |
8. | CÍSAŘ Metoděj |
9. | CÍSAŘ Matyáš |
10. | RYBA Josef |
11. | KŘIVANEC Petr |
12. | EŠLER Vojta |
13. | PETELE Václav |
14. | Terezka |
BĚH 330m
poř. | příjmení, jméno | čas |
1. | ŠÍMA Šimon | 1m 02,74s |
2. | LUKEŠ Tomáš | 1m 03,67s |
3. | WALTER Martin | 1m 05,64s |
4. | ZOCH Josef | 1m 08,43s |
5. | Standa | 1m 08,75s |
6. | VONDRÁŠEK Robin | 1m 09,93s |
7. | MIKEŠ Matěj | 1m 11,38s |
8. | CÍSAŘ Metoděj | 1m 15,99s |
9. | RYBA Josef | 1m 16,86s |
10. | KŘIVANEC Petr | 1m 18,00s |
11. | EŠLER Vojta | 1m 20,85s |
12. | CÍSAŘ Matyáš | 1m 21,33s |
13. | PETELE Václav | 1m 26,59s |
14. | Terezka | 1m 31,70s |
BĚH 300m - aktualizace z 26.6.2015
poř. | příjmení, jméno | čas |
1. | LUKEŠ Tomáš | 0m 47,22s |
2. | PRUŠÁK Rudolf | 0m 49,74s |
3. | ŠÍMA Šimon | 0m 50,06s |
4. | WALTER Martin | 0m 51,21s |
5. | VONDRÁŠEK Robin | 0m 53,35s |
6. | ZOCH Josef | 0m 53,49s |
7. | MIKEŠ Matěj | 0m 54,60s |
8. | RYBA Josef | 0m 55,81s |
9. | EŠLER Vojta | 0m 57,32s |
10. | CÍSAŘ Matyáš | 0m 58,01s |
11. | DRANČÁK Samuel | 0m 58,09s |
12. | CÍSAŘ Metoděj | 1m 00,15s |
13. | KUBÍČEK Richard | 1m 01,64s |
14. | KŘIVANEC Petr | 1m 01,55s |
15. | ZRALÝ Marek | 1m 02,36s |
16. | VÁGNER Maxmilián | 1m 06,65s |
17. | PETELE Václav | 1m 07,98s |
BĚH 300m - hromadný start
poř. | příjmení, jméno |
1.-2. | Prušák Rudolf |
1.-2. | Šíma Šimon |
3. | Lukeš Tomáš |
4. | Vondrášek Robin |
5. | Walter Martin |
6. | Zoch Josef |
7. | Císař Matyáš |
8. | Mikeš Matěj |
9. | Císař Metoděj |
10. | Ryba Josef |
11. | Křivanec Petr |
12. | Ešler Vojta |
13. | Petele Václav |
14. | Kubíček Richard |
15. | Vágner Maxmilián |